deutsch lernen, deutsch, lernen, almanca, almanca öğreniyorum, passiv, perfekt, modal verben, alman yazarlar, dilbilim, linguistik, sprachwissenschaft, kontrastive linguistik, karşılaştırmalı dilbilgisi

Hakkımda

Merhabalar, ismim Yunus KAYTAN.Çukurova Üniversitesi ABD Almanca Öğretmenliği bölümünü okudum.Bu sayfa, bir blog yazısından farklıdır çünkü belirli bir yerde sabit olarak kalır ve temanızın dolaşım menüsünde başlığı görüntülenir. Bir çok insan potansiyel ziyaretçilerini karşılamak adına bir Hakkında sayfası kullanır. Ben de beni tanımanız için bir sayfa kullanıyorum:

Merhaba! Gündüzleri öğrenmeyi dışarıdan bekleyen, geceleri ise hevesli bir şekilde teknolojinin verdiği avantaj ile internet ortamından öğrenen biriyim. Türkiye’de yaşıyorum, En sevdiğim isimler arasında  Yunus (ben) yani kendimi sadece severim .) ve yalnız dolaşmayı ve  yalnız araştırma yapmayı çok severim. (Ve doluya yakalanmayı.)

…ya da bunun gibi bir şeyler:

Yunuskaytan.com Almanca Öğreniyorum web sitesi 1995-2006 yıllarında çalışmalar yürütülüp  2007’de kurulmuştur ve 2010 yılında yeniden yapılandırılıp eğitim için ücretsiz bir platform olmuştur.O günden bu yana kaliteli sunumlarla ”deutsch lernen” sloganı en önemli amacıdır. Dünyaya konuşlanmış olan Deutsch Lernen hiçbir hataya yol açmamak için, tek çalışanı olmayan  her şeyin en iyisini yapmaya çalışan biriyim.Her şeyi kendim bulup-hazırlamak gelişimin göstergesi olduğunu unutmayınız!

Şuan Şanlıurfa ‘nın bir özel kolejinde Almanca öğretmeniyim.

Yeni bir Almanca Öğreniyorum kullanıcısı olarak öncelikle Niçin Almanca bölümünü incelemenizi tavsiye ediyorum. İyi eğlenceler dilerim!